Vanaf 10 januari verbouwen we locatie HOF van het Frans Hals Museum aan het Groot Heiligland. Daarna kunnen we je een nog fijnere ervaring bieden met een nieuwe entree en winkel. De locatie aan het Groot Heiligland is daarom vanaf 10 januari tijdelijk gesloten. Vanaf 14 februari ontvangen we je daar graag weer.
Ondertussen blijft locatie HAL aan de Grote Markt gewoon open. Daar bezoek je van woensdag t/m zondag de videokunsttentoonstelling The Rhythm of the Night. Van 11 januari t/m 12 februari geldt er bij deze locatie 50% korting op de entreeprijs. Tot en met 18 jaar is er altijd gratis toegang.
De nieuwe entree en winkel zijn ontworpen door ontwerpbureau Claessens Erdmann, die onlangs nog een German Design Award won. We worden bij de verbeterde toegankelijkheid van onze entree gesteund door onze partner de VriendenLoterij. Deelnemers van de VriendenLoterij bezoeken het Frans Hals Museum gratis met hun VIP-KAART.
Impressie van de nieuwe entree van het Frans Hals Museum, ontwerp: Claessens Erdmann